Kariyer Gelişimi İçin Ücretsiz Online İngilizce Kursu

Pensilvanya Üniversitesi tarafından oluşturulan ve ABD Dışişleri Bakanlığı Eğitim ve Kültür İşleri Bürosu, İngilizce Dil Programları Ofisi tarafından finanse edilen Kariyer Gelişimi için İngilizce kursuna hoş geldiniz.

Bu kursa ücretsiz olarak kaydolmak için "Şimdi Kaydol" u tıklayın ve ardından "Tam Kurs. Sertifika yok" u seçin.

Bu kurs, kariyerlerini küresel pazarda ilerletmek isteyen ana dili İngilizce olmayanlar için tasarlanmıştır. Bu kursta, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki iş arama, başvuru ve mülakat süreci hakkında bilgi edinirken, aynı süreci kendi ülkenizde karşılaştırıp karşılaştıracaksınız. Bu kurs aynı zamanda size küresel kariyer yolunuzu keşfetme fırsatı verirken, kelime dağarcığınızı oluştururken ve mesleki hedeflerinize ulaşmak için dil becerilerinizi geliştirir. Bu kurstaki ilk ünite, ABD iş başvurusu sürecini tanıtacak ve ilgi alanlarınıza ve becerilerinize uyan işleri belirlemek için stratejiler sağlayacaktır. Ünite 2 sizi profesyonel görünümlü bir özgeçmiş oluşturmak için gerekli adımlardan geçirecektir. 3. ünitede, açık ve öz bir ön yazı geliştirmek için çalışacaksınız.

Bu kursu herkes ücretsiz olarak alabilir. Ücretsiz Coursera Onaylı Sertifika almak istiyorsanız COURSERA ÜCRETSİZ SERTİFİKA NASIL ALINIR yazısını okuyabilirsiniz.

KURSA KAYDOLMAK İÇİN TIKLAYIN


Akademik çalışmalarınızda fayda sağlayacak programlar, uygulamalar, siteler ve araçları bir sayfada topladım. Sayfaya gitmek için TIKLAYIN


  • Akademik paylaşımlar
  • Açık arşiv siteleri
  • Ücretsiz kurslar
  • Burs ilanları
  • Kongre/Sempozyum ilanları
ve akademik çalışmalarınızda büyük kolaylıklar sağlayacak pek çok şey paylaştığım Telegram kanalımı takibe alarak haberdar olabilirsiniz.

Link: https://t.me/Cenk_Akademi

Not: Telegram Kanalımı takibe alanlar birbirlerini göremez ve özelden mesaj yazamazlar. Ayrıca tüm paylaşımlar sadece yönetici tarafından yapılır.

Paylaşımlar 19:00-22:30 saatleri arasında yapılmaktadır. 


3 Yorumlar

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

Comments