Murat Cenk Akademi Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir akademik sayfasıdır. Murat Cenk Akademi ekibi yaptığı sosyal medya paylaşımları ile aylık 10 milyon üzerinde görüntülenme almaktadır. 2017 yılından itibaren hizmet vermekte olup kaliteden ödün vermeden hizmetini sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en büyük ve en çok ziyaret edilen Akademik Kadro İlanları sitesinin ve mobil uygulamasının sahibiyiz. 
Akademik Kadro İlanları - AKİ uygulamasına ulaşmak için TIKLAYINIZ 
Twitter hesabımıza ulaşmak için TIKLAYIN, Instagram hesabımıza ulaşmak için TIKLAYIN  
Kaliteli Hizmet
Müşteri memnuniyetini esas almaktadır ve gerekli fedakarlıktan da kaçınmamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi bizim önceliklerimizin başında gelmektedir. Murat Cenk Akademi ekibi alanında uzman akademisyenlerden oluşmaktadır. Yıllarını akademiye vermiş tecrübeli ekibi ile aldığı işleri en başarılı bir şekilde teslim etmiştir. Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmetin kaliteli olmasıdır. 
Güvenilir Hizmet
Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesinin yanı sıra karşılıklı güven bizim önceliklerimizdendir. Müşterilerimizin ticari hak ve çıkarlarını korumak maksadıyla Murat Cenk Akademi Ofisi, müşteri memnuniyeti prensibi ile yürüttüğü projelerde tüm bilgi, belge ve proje içeriğinin gizliliğine büyük önem vermektedir. 
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimize ait tüm çalışmaları özenle tamamlamaya gayret göstermekteyiz. Çalışma tamamlandıktan sonra müşteri dönütlerinin takibini yaparak olası herhangi probleme karşı desteğimiz devam etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız.
NASIL ÇALIŞIYORUZ?
1) Bizimle İletişime Geçin

E-posta, Whatsapp iletişim hattı veya iletişim formunu kullanarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi tam olarak tanımlayın.

2) Dosyanızı Gönderin

E-postanızda aşağıdaki hususları açıklamaya özen gösterin:

  • Yapılacak işin tanımını,
  • Yapılacak işin aciliyetini (ne kadar sürede tamamlanması gerekiyor),
  • Diğer durumlar varsa açıklayın.
3) Size Teklif Sunalım

Sizin gönderdiğiniz dosya ve belirtilen açıklamalar doğrultusunda bir çalışma yapıp size geri dönüş yapacağız. Sunduğunuz bilgiler doğrultusunda verilecek hizmetler ve fiyat teklifimizi sunuyoruz.

4) Onayınızı Alıyoruz

İş, fiyat, çalışma şartları ve zamanı onaylarsanız, gerekli ücreti havale veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ödeme onaylandıktan sonra çalışmaya başlıyoruz.

5) Çalışmayı Tamamlayıp Size İletiyoruz

Çalışma tamamlandıktan sonra size çalışmayı gönderiyoruz. Eğer ek istekleriniz varsa veya istenilen hizmeti almadığınızı ya da eksik aldığınızı düşünüyorsanız, LÜTFEN EN KISA SÜREDE TEKRAR BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

bilgi@muratcenk.com

Whatsapp: 0534 086 03 58