Ücretsiz Toefl Online Eğitimi

Ücretsiz Toefl Online Eğitimi Hakkında

TOEFL sınavını oluşturan, yöneten ve puanlayan uzmanlar tarafından geliştirilen bu sınav hazırlık kursu, İngilizce öğrenenlerin becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

TOEFL sınavı, dünyanın en güvenilir ve yaygın olarak kabul gören İngilizce dili değerlendirmesidir. Milyonlarca insanın yurtdışında okumak, çalışmak veya yaşamak için hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Dünya çapında 11.000'den fazla yüksek öğretim kurumu, devlet kurumları ve kuruluşları önemli kararlar almak için TOEFL puanlarını kabul etmektedir.

Bu kurs, en iyi TOEFL sınav puanınızı elde etmek için neler yapabileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Eğitmenler her bölümde (Okuma, Dinleme, Konuşma ve Yazma) size rehberlik edecek ve arşivlenmiş geçmiş test sorularını kullanarak bekleyebileceğiniz soru türlerini açıklayacaktır. Sınava nasıl kaydolacağınız, nasıl puanlandığı ve sınava nasıl hazırlanacağınız dahil olmak üzere değerli tavsiyeler alacaksınız.

Bu kurs, videolar, açıklamalı örnek sorular, kısa testler ve işbirliğine dayalı tartışma panoları kullanılarak oldukça etkileşimlidir. Ayrıca geçmiş testlerden gerçek test materyallerine de erişebileceksiniz. Konuşma ve Yazmayı kapsayan haftalarda, tüm kurs katılımcıları uygulama testi yanıtları için puanlar alabilir.

Ek olarak, kurs boyunca ücretsiz kaynaklar ve indirimli test hazırlık teklifleri olacaktır. Son olarak, hayallerinizdeki üniversiteye veya işe başvurabilmeniz için TOEFL sınavında elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacak değerli içeriden ipuçları alacaksınız.

TOEFL sınavına kimler girer? Dünyanın her yerinden 30 milyondan fazla insan, İngilizce dilindeki yeterliliklerini kanıtlamak için TOEFL sınavına girmiştir.

Bir kurum veya üniversitede okumayı planlayan öğrenciler

Burs ve profesyonel sertifika için adaylar

İlerlemelerini takip etmek isteyen İngilizce öğrenenler

Bazı ülkelerde vize için başvuran öğrenciler ve işçiler

ETS, küresel salgına yanıt olarak, bir sınav merkezinde TOEFL iBT sınavına giremeyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geçici olarak TOEFL iBT Özel Ev Sürümü'nü sunmaktadır. Özel Home Edition aynı TOEFL IBT testidir - içerik, biçim, puanlama özdeş ve ekran deneyimi - sadece kendi bilgisayarınızda evden alınıp çevrimiçi bir insan dava vekili tarafından izlenen. Bu kurs, nerede olursanız olun TOEFL iBT sınavına hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

KURSA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

Ne öğreneceksin

İngilizce dil becerilerinizi nasıl geliştirebilirsiniz?

TOEFL sınavının dört bölümünde nasıl etkili bir şekilde gezinilir: Okuma, Dinleme, Konuşma ve Yazma

TOEFL sınavına hazırlanmanıza yardımcı olacak ipuçları

TOEFL sınavı nasıl puanlanır?

TOEFL sınav puanlarınızı istihdam, eğitim, vizeler ve burslar için nasıl kullanabilirsiniz?

Test sırasında zamanınızı yönetmenin yolları

TOEFL sınavıyla ilgili ek kaynakları nerede bulabilirim?

TOEFL sınavına nasıl kayıt olunur


Akademik Kadro İlanları uygulamasını indirin akademik haberler, akademik kadro ilanları, burs ilanları, akademisyenler, akademisyen olmak isteyenler, akademik kariyer yapanlar, yapmak isteyenler ve yüksek lisans & doktora hakkında bilgilere anında ulaşın.


  • Akademik Kadro İlanları
  • Burs İlanları
  • Açık Arşiv Siteleri
  • Ücretsiz Kurslar
  • YDS/YÖKDİL
ve akademik çalışmalarınızda büyük kolaylıklar sağlayacak pek çok şey paylaştığımız Telegram kanalımızı takibe alarak haberdar olabilirsiniz.

Link: https://t.me/Cenk_Akademi

Not: Telegram Kanalını takibe alanlar birbirlerini göremez ve özelden mesaj yazamazlar. Ayrıca tüm paylaşımlar sadece yönetici tarafından yapılır.