Akademik Veritabanı - Open Access Theses and Dissertations

OATD.org, dünya çapında yayınlanmış açık erişimli yüksek lisans tezlerini ve doktora tezlerini bulmak için mümkün olan en iyi kaynak olmayı hedeflemektedir. Meta veriler (tezler hakkında bilgi) 1100'den fazla kolej, üniversite ve araştırma kurumundan gelir. OATD şu anda 5.910.519 tez ve tezi indekslemektedir.

Burada ne arayabilirim?

Bu, 3.5 milyondan fazla elektronik tez ve tezin (ETD'ler) bir indeksidir. Endeks, mümkün olduğu ölçüde, çevrimiçi olarak ücretsiz olarak erişilebilen lisansüstü düzeydeki tezlerin kayıtlarıyla sınırlıdır.

SİTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN


Akademik Kadro İlanları uygulamasını indirin akademik haberler, akademik kadro ilanları, burs ilanları, akademisyenler, akademisyen olmak isteyenler, akademik kariyer yapanlar, yapmak isteyenler ve yüksek lisans & doktora hakkında bilgilere anında ulaşın.


  • Akademik Kadro İlanları
  • Burs İlanları
  • Açık Arşiv Siteleri
  • Ücretsiz Kurslar
  • YDS/YÖKDİL
ve akademik çalışmalarınızda büyük kolaylıklar sağlayacak pek çok şey paylaştığımız Telegram kanalımızı takibe alarak haberdar olabilirsiniz.

Link: https://t.me/Cenk_Akademi

Not: Telegram Kanalını takibe alanlar birbirlerini göremez ve özelden mesaj yazamazlar. Ayrıca tüm paylaşımlar sadece yönetici tarafından yapılır.