YDS - YÖKDİL İngilizce Kelime Ezberleme Teknikleri ve Tavsiyeler

YDS-YÖKDİL gibi sınavlara hazırlanırken en çok zorlanılan alanlardan bir tanesi hiç şüphesiz kelime ezberleme yöntemidir. Kimisi için kelime ezberleme işkence gibi gelirken kimisine de eğlenceli bir oyun gibi gelebilir. Bu tamamen sizin uyguladığınız yöntem ile alakalıdır. Bu yazımızda sizlere denenmiş ve başarılı bulunmuş en iyi YDS-YÖKDİL kelime ezberleme tekniklerinden bahsedeceğiz. Buradaki tavsiyelere uyarsanız kelime ezberlemeniz hiç de zor gelmeyecektir.   Sizlere bu yazımızda YDS-YÖKDİL kelimeleri nasıl ezberlenir? sorusu üzerinde durduk ve en iyi şekilde izah ettik. Bu taktikleri ve tavsiyeleri uyguladığınz taktirde kelime ezberleme sorununuz kalmayacaktır.

Akademik çalışmalarınızda fayda sağlayacak programlar, uygulamalar, siteler ve araçları bir sayfada topladım. Sayfaya gitmek için TIKLAYIN


  • Akademik paylaşımlar
  • Açık arşiv siteleri
  • Ücretsiz kurslar
  • Burs ilanları
  • Kongre/Sempozyum ilanları
ve akademik çalışmalarınızda büyük kolaylıklar sağlayacak pek çok şey paylaştığım Telegram kanalımı takibe alarak haberdar olabilirsiniz.

Link: https://t.me/Cenk_Akademi

Not: Telegram Kanalını takibe alanlar birbirlerini göremez ve özelden mesaj yazamazlar. Ayrıca tüm paylaşımlar sadece yönetici tarafından yapılır.

Yorum yap

Daha yeni Daha eski