NEDEN MURAT CENK AKADEMİ OFİSİ?

Murat Cenk Akademi Ofisi, bir tez yazdırma sitesi değildir. 2020 yılından bu yana hizmet veren, yasalara ve etik ilkelere bağlı kalarak faaliyet gösteren bir akademik destek kuruluşudur. Hizmetlerimiz arasında Tez düzenleme, Türkçe dil bilgisi editörlüğü, İngilizce çeviri, İngilizce Proofreading ve SPSS ile veri analizi yer almaktadır.

Biz, işimizi abartılı ifadelerle süsleyip, gerçek olmayan başarı hikayeleri anlatarak değil, somut gerçekliklerle tanıtıyoruz. Murat Cenk Akademi Ofisi'nin açılışı 2020 yılında yapıldı ve o zamandan beri aktif bir şekilde faaliyet gösteriyor. İlgilenenler, web sitemizin Whois kayıtlarını kontrol ederek bu bilgiyi teyit edebilirler.  Bunun yanı sıra Twitter'daki 90 binin üzerindeki takipçi sayımız, bize olan güvenin ve memnuniyetin açık bir kanıtıdır. Murat Cenk twitter hesabımıza bakabilirsiniz. Bu büyük ve sürekli büyüyen kitle, genç araştırmacılara yönelik sunduğumuz eğitici içeriklerin ve profesyonel hizmetlerimizin kalitesini simgelemekte, müşterilerimizin bize olan inancını güçlendirmektedir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

İlk olarak, tüm faaliyetlerimizi akademik etik kurallarına ve yasalara sıkı sıkıya bağlı kalarak yürütüyoruz. Bu, bize olan güveninizi sağlam bir temele dayandırdığının kanıtıdır.

Sunduğumuz hizmetler faturalandırılabilir olup, bu da işlemlerinizi resmi ve güvenilir bir çerçevede gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Bizimle kuracağınız iş ilişkisi, süreklilik ilkesine dayanır; bu da sizin sadece bireylerle değil, aynı zamanda bir kurumla muhatap olduğunuz ve herhangi bir anlaşmazlık durumunda yükümlülüklerimizin bilincinde olarak hareket ettiğimiz anlamına gelir.

Ekibimiz gerçek akademisyenlerden oluşmaktadır, bu da size sağlanan hizmetin kalitesinin yüksek olduğunun garantisidir.

Teslim sürelerine büyük önem veriyoruz, böylece projelerinizin zamanında tamamlanmasını sağlıyoruz.

Tez yazımı ve benzerlik oranını düşürme haricinde, akademik ihtiyaçlarınızın geniş bir yelpazesinde size destek oluyoruz. Bu, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir kurum aracılığıyla, yani bizimle çalışarak karşılayabileceğiniz anlamına gelir.


Murat Cenk Akademi Ofisi Neden ve Nasıl Kuruldu?

Twitter üzerindeki etkileyici varlığımız, 90 binin üzerindeki takipçi sayımız ile başlayan yolculuğumuz, akademik dünyanın zorlukları ve ihtiyaçlarından ilham alarak Murat Cenk Akademi Ofisi'nin temellerinin atılmasına sebep oldu. Lisansüstü eğitim süreçlerinin karmaşıklığı ve bu yolda akademik etik ilkelerine bağlı kalarak destek verebilecek uzmanların bulunmasının zorluğu, bizim için bir hareket noktası oldu.

Bu alandaki boşluğu doldurmak amacıyla, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, güvenilir ve yetkin bir ekip kurarak araştırmacılara ve öğrencilere Tez düzenleme, Türkçe dil bilgisi editörlüğü, SPSS Veri analizi, İngilizce çeviri ve Proofreading hizmetleri sunmaya başladık. Kuruluşumuz, kaliteli akademik hizmet sunmayı hedefleyerek, kolay kazanç peşinde koşmadan, akademik etikten ödün vermeden yoluna devam etti. Tez yazımı ve ödev hazırlama gibi hizmet tekliflerini, ilkelerimize uygun bulmayarak geri çevirdik.

Kaliteyi ön planda tutan yaklaşımımız sayesinde, zamanla kaliteyi arayan bireylerin tercihi haline geldik. Murat Cenk Akademi Ofisi olarak, güven ve kaliteyi ön planda tutarak, akademik çalışmalarınızın daha iyi bir seviyeye ulaşması için çaba sarf etmeye devam ediyoruz. Bu süreçte, sosyal medya üzerinden geniş bir takipçi kitlesine ulaşarak, eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerimizi geniş bir kitleye yaymayı başardık.

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ

Akademik Etik

Bilimsel etik ilkelerine sadık kalarak redaksiyon, düzeltme, düzenleme ve geliştirme çalışmaları yapmak.

VİZYONUMUZ

Akademik Gelişim

Akademik çalışmaların hatalarını düzeltip kalitesini yükselterek Türkiye'de bilimin gelişimine katkı sağlamak.