Murat Cenk Akademi Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir akademik sayfasıdır. Murat Cenk Akademi ekibi yaptığı sosyal medya paylaşımları ile aylık 10 milyon üzerinde görüntülenme almaktadır. 2017 yılından itibaren hizmet vermekte olup kaliteden ödün vermeden hizmetini sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en büyük ve en çok ziyaret edilen Akademik Kadro İlanları sitesinin ve mobil uygulamasının sahibiyiz. 
Akademik Kadro İlanları - AKİ uygulamasına ulaşmak için TIKLAYINIZ 
Twitter hesabımıza ulaşmak için TIKLAYIN, Instagram hesabımıza ulaşmak için TIKLAYIN  
Kaliteli Hizmet
Müşteri memnuniyetini esas almaktadır ve gerekli fedakarlıktan da kaçınmamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi bizim önceliklerimizin başında gelmektedir. Cenk Akademi ekibi alanında uzman akademisyenlerden oluşmaktadır. Yıllarını akademiye vermiş tecrübeli ekibi ile aldığı işleri en başarılı bir şekilde teslim etmiştir. Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmetin kaliteli olmasıdır. 
Güvenilir Hizmet
Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesinin yanı sıra karşılıklı güven bizim önceliklerimizdendir. Müşterilerimizin ticari hak ve çıkarlarını korumak maksadıyla Murat Cenk Akademi Ofisi, müşteri memnuniyeti prensibi ile yürüttüğü projelerde tüm bilgi, belge ve proje içeriğinin gizliliğine büyük önem vermektedir. 
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimize ait tüm çalışmaları özenle tamamlamaya gayret göstermekteyiz. Çalışma tamamlandıktan sonra müşteri dönütlerinin takibini yaparak olası herhangi probleme karşı desteğimiz devam etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız.

Bize Ulaşın:

Tel: 0534 086 03 58

E-posta: bilgi@muratcenk.com