İNGİLİZCE AKADEMİK ÇEVİRİ HİZMETİ

İNGİLİZCE AKADEMİK ÇEVİRİ HİZMETİ
Muratcenk.com olarak, akademik metinlerin çevirisinde profesyonel çevirmenlerimizle sizlere 7/24 akademik tercüme konusunda uzman desteği sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Akademik çeviri alanında uzmanlaşmış ekibimizle, sektördeki diğer akademik tercüme siteleri arasından sıyrılarak, kaliteli ve hızlı çeviri hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Akademik çalışmanız ne olursa olsun, alanına özgü değişen çeviri ücretlerimiz hakkında bilgi almak ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akademik Çeviri Hizmeti

İngilizce akademik çeviri özel bir bilgi birikimine, terminolojiye ve akademik dile hakim olmayı gerektirir. Bu sebeple, çeviri yaparken tez, makale ve özetlerin metin yapısına aşina olmak ve bu metin türlerine uygun ifadeleri kullanmak akademik çalışmalarınızın uluslararası düzeyde kabul görmesi için son derece önemlidir. Sonuç olarak akademik çeviri özel bir bilgi birikimi ve tecrübe istediği için uzman ekiplerce çevrilmesi gerekmektedir.

Yazmış olduğunuz tez, makale, essay, tez özeti, makale özeti, konferans bildirileri, vb. tüm akademik metin türlerini gönül rahatlığıyla akademisyen ve alanında uzman hocalarımıza teslim edebilirsiniz. %100 Memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Size neler sunuyoruz?

  • Akademik terminolojiye, bilgi birikimine ve tecrübeye sahip alanında uzman hocalardan destek alma imkanı
  • %100 Memnuniyet garantisi 
  • Gizlilik 
  • Kaliteli hizmet 
  • Zamanında teslim 
  • Uygun fiyatlandırma
  • Bizimle çalışmanız durumunda akademik çalışmalarınız uluslararası bir boyut kazanır. Daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz.

Murat Cenk Akademi Ofisi hizmetlerinden yararlanmak için 0534 086 03 58 telefon numarasından ulaşabilir veya bilgi@muratcenk.com mail atabilirsiniz.
Price Calculator

Fiyat Hesaplama

Daha fazla bilgi için lütfen 0534 086 03 58 numaralı telefondan bize ulaşın.