Tez Biçimlendirme hizmeti bir tez yazma/yazdırma değildir. LÜTFEN TEZ YAZDIRMA, ÖDEV YAPTIRMA isteklerinde bulunmayınız.

MURAT CENK AKADEMİ OFİSİ

  • 2017'den bu yana tecrübeli ekibi ile faaliyet göstermektedir.
  • Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve en büyük akademik sayfasıdır.
  • Türkiye’de tüm enstitü formatına hakim bir kadroya sahiptir.
  • 1.700’den fazla lisans, yüksek lisans ve doktora tezine enstitü biçimlendirmesi yapılmış ve editörlük hizmeti sunulmuştur.
  • Müşteri memnuniyetimiz %100′ dür.
  • Şirketimiz etik kurallara uygun hizmet veren profesyonel bir kurumdur.
  • Müşterilerimiz lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri ile akademisyenlerden oluşmaktadır.

Akademik çalışmalar bütünlük içerisinde değerlendirilmektedir. İçerik olarak zengin olan bir çalışma  biçimsel anlamda yeterli değilse enstitü  tarafından kabul edilmemektedir. Tez düzenleme hizmeti ile çalışmanız  istediğiniz tez  formatına uygun hale getirilmektedir. Tezinizin içinde yer alan başlıklar ile içindekiler kısmındaki başlıkların aynı olmasına dikkat edilmekte ve metin içi atıfların kaynakçada eksiksiz olarak yer alıp almadığı kontrol edilerek eksiklikler giderilmektedir. Tezinizdeki şekillerin, tabloların, grafiklerin kılavuza uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır. 

Tez biçimlendirme hizmeti sayesinde tezinizin teknik sorunlarıyla uğraşmaktan kurtulun ve içeriği zenginleştirmeye odaklanın. 

Bizimle iletişime geçtikten sonra teziniz kabul edilene kadar tezinize görevlendirilen deneyimli editörlerimizle süreci beraber yürütüyoruz. Tez biçimlendirme fiyatları aşağıdaki tabloda olduğu gibi sabittir ve herhangi bir ekstra ücret istenilmemektedir. Tezinizin biçimlendirme ücretlerini en uygun seviyede tutarak kaliteden taviz vermeden çalışıyoruz. Teziniz için gerekli hizmetlerimizi etik çerçevede sunmaktayız.

HIZLI DÜZENLEME
SAYFASI 5 TL
1 GÜN
İç ve dış kapağın düzenlenmesi
Önsöz sayfasının ayarlanması
İçindekiler, şekiller, tablolar listesinin düzenlenmesi
Kenar boşluklarının ayarlanması
Sayfalara numara verilmesi
Satır aralıklarının ayarlanması
Paragraf düzeninin sağlanması
Simge ve kısaltmaların alfabetik sıralanarak düzenlenmesi
Başlıkların uygun düzeyde gösterilmesi
Tablo, şekil, grafik vb. uygun yerleştirilmesi
Eklerin uygun gösterimi
Kaynakların alfabetik olarak sıralanması
Kaynakların alfabetik olarak sıralanması


STANDART DÜZENLEME
SAYFASI 8 TL
2-3 GÜN
İç ve dış kapağın düzenlenmesi
Önsöz sayfasının ayarlanması
İçindekiler, şekiller, tablolar listesinin düzenlenmesi
Kenar boşluklarının ayarlanması
Sayfalara numara verilmesi
Satır aralıklarının ayarlanması
Paragraf düzeninin sağlanması
Simge ve kısaltmaların alfabetik sıralanarak düzenlenmesi
Başlıkların uygun düzeyde gösterilmesi
Tablo, şekil, grafik vb. uygun yerleştirilmesi
Eklerin uygun gösterimi
Kaynakların alfabetik olarak sıralanması
Metin içi atıfların düzenlenmesi
Kaynakçanın düzenlenmesi


TEZ BİÇİMLENDİRME HİZMETİ NASIL İŞLİYOR?

Tez Biçimlendirme - Düzenleme

TEZ DÜZENLEME HİZMETİYLE TEZİNİZİ BAĞLI OLDUĞUNUZ ENSTİTÜ TEZ YAZIM KLAVUZUNA GÖRE DÜZENLİYORUZ 

Tez yazım kılavuzunda belirtilen şekle uygun olarak tezinizi düzenliyoruz. Size, tamamen yazım kılavuzuna uygun bir şekilde düzenlenmiş tezinizi teslim ediyoruz. Bu süreçte, en güncel ofis programlarını kullanarak tez düzenleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik konularda uzman olmayabilirsiniz veya zamanınız tezinizi düzenlemek için yeterli olmayabilir. Tez hazırlama sürecinin zorluklarını tamamladıktan ve savunmanızı başarıyla geçtikten sonra, şekilsel hatalar nedeniyle tezinizin kabul edilmemesi son derece sinir bozucu olabilir. Tez formatlama hizmetimiz sayesinde bu sıkıntılardan kurtulmanız mümkün.

TEZ DÜZENLEME HİZMETİNDE DOĞRU ADRESTESİNİZ 

Tezinizi, enstitünüzün belirlediği tez yazım kurallarına uygun bir şekilde düzenlemek için buradayız. Tez düzeltme işlemi sadece teknik bir konu değildir. Akademik bir çalışmanın hatalarını tespit etmek ve düzenlemek için sadece ofis programlarını iyi kullanmak yeterli olmayabilir. Bu nedenle, ekibimiz akademik geçmişi olan ve akademik çalışmalarda deneyimi bulunan profesyonellerden oluşmaktadır. Tezinizi sadece bir metin olarak değil, bir akademik çalışma olarak görüyoruz. Enstitü tarafından tez düzeltme hizmeti talep edildiğinde, tez formatlama ihtiyacı ortaya çıkar. Üniversitelerin istediği tez formatı birbirinden farklıdır ve her enstitü kendi özel bir format belirler. İstenilen tez formatına uygun düzenlemeler yapabilmek için ofis programlarını iyi kullanmak ve tez sayfa düzeni konusunda deneyimli olmak gereklidir. Tam bir tez formatlama hizmeti için gerekli bilgi ve deneyime sahibiz.

TEZİNİZİ ENSTİTÜ KONTROLÜ İÇİN DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYORUZ. 

Tezinizi bize gönderdiğiniz tez yazım kılavuzuna uygun bir formata dönüştürerek size basıma hazır bir dosya olarak geri gönderiyoruz. Ayrıca, teze daha sonra ekleme yapmanız durumunda ortaya çıkabilecek şekilsel hataları düzeltme konusunda size tekrar yardımcı oluyoruz. Tez formatlama sürecinde, uzmanlıkla düzenleme programlarını kullanmaktayız. En uygun, güncel ve lisanslı programları kullanarak listeleri ve diğer ayrıntıları otomatik olarak oluşturuyoruz. Böylece, düzenlenmiş tezinizin formatı üzerinde çalışmaya devam ederken olumsuz etkilerin oluşmasını önlemiş oluyoruz. Bize çalışmanızı gönderdiğinizde, sizin fark etmediğiniz hataları tespit ederek bunları düzeltiyoruz. Akademik deneyimimiz sayesinde, tezinizin şekil düzenlemesine ek olarak tezinizi daha iyi hale getirmek için öneriler sunuyoruz. Tez formatlama işlemini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

UYARI: Murat Cenk Akademi Ofisi, tez yazım sitesi DEĞİLDİR. Kurumumuz etik kurallara ve yasalara uygun faaliyet göstermektedir. Lütfen, bizden bu konularda talepte bulunmayınız!

Murat Cenk Akademi Ofisi hizmetlerinden yararlanmak için 0534 086 03 58 telefon numarasından ulaşabilir veya bilgi@muratcenk.com mail atabilirsiniz.