Akademik çalışmalarınızda literatür taramasında yardımcı olacak açık erişim siteleri listesini sizler için derledik. Akademik araştırma siteleri sayesinde artık kaynaklara ulaşmada sıkıntı yaşamayacağınız muhtemeldir. Literatür taramanızda oldukça fayda sağlayacağı kesin.

Bu yazımızda sizlere akademik çalışmalarınızda yani literatür taramalarınızda faydalanabileceğiniz sitelerin listesini hazırladık. Literatür tarama siteleri...

Akademik çalışmalarınızda fayda sağlayacak programlar, uygulamalar, siteler ve araçları bir sayfada topladım. Sayfaya gitmek için TIKLAYIN


Akademik Kadro İlanları uygulamasını indirin akademik haberler, akademik kadro ilanları, burs ilanları, akademisyenler, akademisyen olmak isteyenler, akademik kariyer yapanlar, yapmak isteyenler ve yüksek lisans & doktora hakkında bilgilere anında ulaşın.


  • Akademik Kadro İlanları
  • Burs İlanları
  • Açık Arşiv Siteleri
  • Ücretsiz Kurslar
  • YDS/YÖKDİL
ve akademik çalışmalarınızda büyük kolaylıklar sağlayacak pek çok şey paylaştığımız Telegram kanalımızı takibe alarak haberdar olabilirsiniz.

Link: https://t.me/Cenk_Akademi

Not: Telegram Kanalını takibe alanlar birbirlerini göremez ve özelden mesaj yazamazlar. Ayrıca tüm paylaşımlar sadece yönetici tarafından yapılır.